Najbliższa wysyłka

Eva/qu Bambini czopki dla dzieci- 6szt.

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Eva/qu Bambini czopki dla dzieci- 6 szt.

POJEMNOŚĆ:  6 czopków

DZIAŁANIE:

Zaparcia u dzieci to zaburzenie, które w znaczny sposób wpływa na komfort i funkcjonowanie. Czopek po wprowadzeniu do odbytu rozpuszcza się w ciągu kilku minut, uwalniając przy tym bardzo duże ilości mikropęcherzyków, które wywierając nacisk, rozszerzają ścianki bańki odbytnicy i powodują jej odruchowy skurcz. Rozpuszczony czopek dodatkowo zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie. Ponowne użycie czopka pomaga w przywróceniu sprawności spowolnionego mechanizmu wypróżniania się.

WSKAZANIA:

Eva/qu® Bambini czopki przeciw zaparciom dla dzieci od 13. miesiąca życia do 12. roku życia – naturalnie, skutecznie i bezpiecznie przywracają normalne wypróżnienie.

DAWKOWANIE:

Czopki można stosować u dzieci od 13. miesiąca życia do 12. roku życia.

1. Wprowadzić czopek do odbytnicy dziecka, popychając aż do chwili jego pełnego wprowadzenia. Najłatwiej to zrobić, kiedy dziecko lekko wypnie pupę.

2. Przy zmianach chorobowych, hemoroidach czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub oliwą z oliwek.

3. Czopek natychmiast rozpuszcza się i wywołuje chęć wypróżnienia. Pomimo tego zaleca się kilkuminutowe powstrzymanie wypróżnienia, aby działanie było pełne.

U młodszych dzieci zaleca się, aby rodzice ścisnęli pośladki dziecka przez kilka minut. Po wprowadzeniu czopka starsze dzieci powinny chodzić.Leżenie lub siedzenie mogą osłabić działanie czopka.

SKŁAD:

Dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu zawieszone w polietylenoglikolu rozpuszczalnym w wodzie.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

22076
23 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.