Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Ibesan kapsułki miękkie 30 szt.

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Wyrób medyczny zawierający składniki wspomagające pracę jelit osób zdrowych oraz osób cierpiących na biegunki, zespół jelita drażliwego, wzdęcia przywracając regularność wypróżnień.

POJEMNOŚĆ:  30 kaps.

DZIAŁANIE:

Wyrób medyczny Ibesan dzięki swym starannie dobranym składnikom przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym. Działa łagodząco na ból brzucha występujący w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS). Normalizuje perystykę i redukuje ból, przeciwdziałając tym samym niedrożności jelit. Jako składniki aktywne produkt zawiera naturalną glinkę mineralną (krzemian magnezowo-glinowy) oraz simetikon. Nie ulegają one wchłanianiu w jelitach. Naturalna glinka mineralna wchłania toksyny, bakterie oraz rotawirusy, nie pozwalając im na przyleganie do błony śluzowej jelit. Z kolei simetikon sprawia, że pęcherzyki gazów w żołądku i jelitach łatwiej ulegają łączeniu, co przekłada się na sprawniejszy pasaż gazów w jelitach.

WSKAZANIA:

Przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym.

Łagodzi ból brzucha w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS).

Normalizuje perystykę i redukuje ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit.

DAWKOWANIE:

Zalecane spożycie to 2 kapsułki 3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie.

SKŁAD:

Naturalna glinka mineralna, simetikon 50%, hydroksypropylometyloceluloza, celuloza mikrokrysiczna, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, olej z nasion słonecznika, dwutlenek tytanu.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

23148
5 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.