Najbliższa wysyłka

Naturell Bergamota 100, 30 kaps.

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
27,99 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Suplement uzupełniający dietę w polifenole. 

POJEMNOŚĆ: 30 kapsułek

ZASTOSOWANIE: 

Preparat zawiera unikatową, standaryzowaną kompozycję 5 naturalnych polifenoli z bergamoty (Citrus bergamia Risso) w formie tzw. BPF (ang. Bergamot Polyphenolic Fraction), czyli frakcji polifenolowej bergamoty. W porównaniu z 41 gatunkami innych owoców cytrusowych, owoce bergamoty wyróżniają się zawartością największej ilości polifenoli. 

Składnik aktywny zawarty w Naturell Bergamota 100 pochodzi z kontrolowanych upraw w Kalabrii, gdzie występuje jako gatunek endemiczny. 

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA: 

Dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia.  

1 kapsułka zawiera: sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 30% polifenoli 100 mg. 

2 kapsułki zawierają: sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 30% polifenoli 200 mg. 

SKŁAD: 

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrysiczna, żel celulozowy; sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 30% polifenoli; otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. 

Może zawierać śladowe ilości skorupiaków, ryb, soi i ich produktów pochodnych.

WAŻNE INFORMACJE: Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia. 

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. 

 
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

23406

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.