Najbliższa wysyłka

Naturell Bergamota 100, 30 kaps.

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
27,74 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Suplement uzupełniający dietę w polifenole. 

POJEMNOŚĆ: 30 kapsułek

ZASTOSOWANIE: 

Preparat zawiera unikatową, standaryzowaną kompozycję 5 naturalnych polifenoli z bergamoty (Citrus bergamia Risso) w formie tzw. BPF (ang. Bergamot Polyphenolic Fraction), czyli frakcji polifenolowej bergamoty. W porównaniu z 41 gatunkami innych owoców cytrusowych, owoce bergamoty wyróżniają się zawartością największej ilości polifenoli. 

Składnik aktywny zawarty w Naturell Bergamota 100 pochodzi z kontrolowanych upraw w Kalabrii, gdzie występuje jako gatunek endemiczny. 

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA: 

Dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia.  

1 kapsułka zawiera: sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 30% polifenoli 100 mg. 

2 kapsułki zawierają: sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 30% polifenoli 200 mg. 

SKŁAD: 

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 30% polifenoli; otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. 

Może zawierać śladowe ilości skorupiaków, ryb, soi i ich produktów pochodnych.

WAŻNE INFORMACJE: Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia. 

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. 

 
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23406

Arkusz danych

Rodzaj
Suplement diety

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.