Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Devipur krople 10 ml

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
9,85 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

DEVIPUR Krople

POJEMNOŚĆ: 10 ml

ZASTOSOWANIE:

Devipur krople to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D3 u niemowląt od 1. miesiąca życia, dzieci i osób dorosłych.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Sposób użycia Devipur krople: wstrząsnąć przed podaniem. Krople podać podczas lub bezpośrednio po posiłku. Podawać na łyżeczce, zmieszane z jedzeniem lub bezpośrednio na język.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: niemowlęta powyżej 1. miesiąca - 1 kropla; dzieci powyżej 12. miesiąca - 2 krople; dorośli - 4 krople

SKŁAD:

Składniki Devipur krople: oliwa z oliwek, (witamina D3).

Zawartość składników w porcji dziennej         1 kropla                       2 krople                   4 krople 

Witamina D                                                       400 j.m. (200%*)        800 j.m. (400%*)    1600 j.m. (800%*)

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

23971

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.