Najbliższa wysyłka

Optivitum D3+K2, kapsułki miękkie, 30 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
7,39 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Optivitum D3+K2 - suplement diety zawierający  witaminę D3 i witaminę K2.

Naturalna witamina K2 (MK7) uzyskana dzięki Bacillus subtilis z Natto.

POJEMNOŚĆ: 30 szt.

ZASTOSOWANIE:

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

 Witamina D odpowiada za prawidłowe wchłanianie i wykorzystanie wapnia i u oraz prawidłowy poziom wapnia we krwi, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspomaga właściwa pracę mięśni, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek, pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Dorośli: 1 kapsułka dziennie.

SKŁAD:

Oliwa z oliwek, żelatyna substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, witamina K (menachińon), witamina D (), barwniki - tlenki i wodorotlenki zelaza, przeciwutleniacz - mieszanina tokoferoli.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

23107

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.