Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Neuro Terapia Nes Pharma, żel z ekstraktem z goździka korzennego, 75 g

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
24,59 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Neuro Terapia żel Nes Pharma®

żel z ekstraktem z goździka korzennego,

POJEMNOŚĆ:  75g

DZIAŁANIE:

Działanie wyrobu medycznego Neuro Terapia żel Nes Pharma żel z ekstraktem z goździka korzennego oparte jest na jego unikatowych właściwościach fizykalnych. Główny efekt działania osiągany jest poprzez optymalne przenoszenie sił i momentów skręcających podczas masażu.

WSKAZANIA:

Neuro Terapia żel Nes Pharma przeznaczony jest do Leczenia, łagodzenia i zapobiegania dolegliwościom bólowym związanym między innymi z dyskopatią kręgosłupa - szczególnie części szyjnej i lędźwiowej, chorobą zwyrodnieniową stawów, neuralgiami różnego pochodzenia oraz po endoprotezowaniu dużych stawów, przy zespołach bólów pourazowych bez złamań, oraz przy stanach analogicznie podobnych do wyżej podanych.

DAWKOWANIE:

Wcierać żel kilka razy dziennie nakładając jednorazowo ok.2-3 cm żelu na dłoń. Żel wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania się. Korzystnie jest wykonywać zabieg na przemian ruchami kolistymi i posuwistozwrotnymi. Po ustąpieniu objawów stosować jeszcze przez kilka dni.

SKŁAD:

Aqua, Alcohol Denat. 30% vol., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Polymethacrylate Propylene Glycol PVM/MA Copolymer, Menthol, Clove Extract, Dimethyl Isosorbide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vitamins Primasponge Orange SS, Triethanolamine, Buxus Chinensis, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben,Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Cl 42090, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować na rany z przerwaniem ciągłości skóry. W przypadku utrzymujących się dłużej dolegliwości i braku poprawy, bądź nasilenia się objawów należy zasięgnąć porady lekarza.

Należy używać i składować we wskazanej temperaturze i normalnej wilgotności otoczenia, względnie w warunkach zbliżonych do podanego stanu. Podczas używania wyrobu nie jest konieczne aplikowanie żadnych specyficznych środków ochrony osobistej.

Przed użyciem umyć ręce ciepłą wodą i mydłem.

Wyrób medyczny jest dobrze tolerowany.

Nakładać na suchą skórę!

Wyrób medyczny wycisnąć z tuby na suchą dłoń tak, żeby nie doszło do powrotnego zassania żelu do tuby. Powrotne zassanie żelu może spowodować skażenie zawartości tuby i taki środek należy wyrzucić.

Nie zaleca się używania wyrobu przez użytkowników ze znanym uczuleniem na niektóre jego składniki.

Zachować szczególną ostrożność przy posługiwaniu się tubą wyrobu medycznego zwłaszcza z uwagi na ostre krawędzie zgrzewu tuby.

Zapobiec upadkowi zamknięcia tuby wyrobu medycznego. Z upadkiem wiąże się niebezpieczeństwo wycieku żelu na posadzkę i stwarza niebezpieczeństwo poślizgnięcia oraz zanieczyszczenia zakrętki jak też możliwości kontuzji stopy w wyniku nadepnięcia na zamkniecie.

Nie używać wyrobu medycznego w razie upływu okresu jego przydatności.

Należy używać wyrobu medycznego tylko zgodnie z przeznaczeniem.

Należy unikać kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi. W przypadku przedostania się preparatu do śluzówek przemyć je obficie czystą, letnią wodą.

Nie spożywać wyrobu medycznego.

Nie stosować wyrobu medycznego jako: substytutu żelu lubrykacyjnego, do czyszczenia aparatów słuchowych jako preparatu do pielęgnacji zębów, jako środka myjącego, do układaniu fryzur, do dezynfekcji, do leczenia trądziku albo opatrywania ukłuć owadów, do czyszczenia soczewek kontaktowych i okularów.

W razie naruszenia szczelności tuby należy wyrzucić taki produkt z pcv.odu możliwego zanieczyszczenia zawartości.

W razie zabrudzenia śluzówek wyrobem medycznym miejsce podrażnione należy przepłukać letnią wodą a w razie utrzymujących się dolegliwości, zwrócić się o pomoc lekarską.

W razie skaleczenia się o oowaniem wyrobu medycznego ranę opatrzyć odpowiednim środkiem dezynfekcyjnym i założyć opatrunek w sposób zgodny z przyjętymi zasadami medycznymi, względnie zwrócić się o fachową pomoc medyczną.

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z instrukcją stosowania!

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić przed dziećmi.

W razie naruszenia szczelności tuby wyrobu medycznego należy wyrzucić taki wyrób medyczny z powodu możliwego zanieczyszczenia albo ewentualnego skażenia.

Producent deklaruje że wyrób medyczny nie zawiera jako integralnej części, pochodnej krwi ludzkiej i inżynierii tkankowej.

Producent oświadcza; że wyrób medyczny nie został wyprodukowany z zastosowaniem tkanek pochodzenia zwierzęcego.

Nie należy używać produktu po upływie terminu ważności podanego na zgrzewie tuby.

Przechowywać i przewozieć w temperaturze: 5-25ºC

14150

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.