Najbliższa wysyłka

4 Flex , kolagen saszet. 30 sasz.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Suplement diety
  • 30 sasz.

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Każda saszetka to 10g hydrolizatu kolagenu - Fortigel naturalnego pochodzenia i witamina C. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

POJEMNOŚĆ:  30 sasz.

ZASTOSOWANIE:

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozmieszać w 1 szklance niegazowanej wody, mleka lub jogurtu. Mieszać intensywnie do rozpuszczenia proszku. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Tworząca się zawiesina jest naturalną cechą produktu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące).

SKŁAD:

Hydrolizatu kolagenu* Fortigel, kwas L-askorbinowy (witaminy C).

**kolagen pochodzenia wołowego (B) lub wieprzowy (P). 1 saszetka zawiera: 10g hydrolizatu kolagenu Fortigel, 20mg witaminy C (25%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

WAŻNE INFORMACJE:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu. Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.  Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem

12125
2 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.