Najbliższa wysyłka

NUBLIX spray do stosowania na skórę - 100 ml

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Kosmetyki

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

NUBLIX spray do stosowania na skórę

POJEMNOŚĆ: 100 ml

ZASTOSOWANIE:

Silikonowy spray barierowy do pielęgnacji i ochrony skóry narażonej na działanie promieniowania jonizującego. Zalecany jest do codziennego użycia od pierwszego dnia napromieniania przez cały okres terapii.

Nublix przeznaczony jest do skóry ciała (z wyłączeniem błon śluzowych). Pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną bez jej nadmiernego obciążania. Synergistyczny mechanizm działania zapewnia skórze kompleksową ochronę i wzmocnienie procesów naprawczych skóry. Produkt kosmetyczny redukuje zaczerwienienie i napięcie skóry. Produkt nie zawiera substancji przeciwdrobnoustrojowych w pojęciu antyseptyki i nie może być stosowany na uszkodzoną skórę. Bezzapachowa, transparentna formuła sprayu silikonowego równomiernie rozprowadza się na skórze, co sprzyja szybkiemu wysychaniu również na owłosionych partiach ciała u mężczyzn.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosowanie sprayu barierowego Nublix należy rozpocząć przed pierwszym zabiegiem z użyciem promieniowania jonizującego. Przed każdym użyciem wstrząsnąć opakowaniem w celu wymieszania składników. Aplikować na czystą i osuszoną skórę w odległości 10-15 cm. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia na 5-10 minut. Preparat należy aplikować na skórę nie później niż na 30 min przed zabiegiem. Jeżeli preparat nie wysycha lub została użyta zbyt duża ilość preparatu należy delikatnie usunąć jego nadmiar i pozostawić do wyschnięcia. 

Do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

SKŁAD:

Składniki/Ingredients: Caprylyl Methicone, Butane, Dimethicone, Siloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone/Dimethicone Crosspolymer, Propane, Aqua, Moringa Oleifera Seed Oil, Glycerin, Isobutane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Zinc PCA, Allantoin, Propanediol, Sophora Japonica Flower Extract


7093753
3 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.