Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

FORAMEN Szczot.d/zęb.DZIECI 5+ INFANTIL4 E

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
5,79 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Foramen Sczoteczka do zębów dla dzieci od 5 lat, wyposażona w specjalnie wyprofilowaną główkę z włóknami, które dokładnie oczyszczą zęby i usuną z płytki znacznie więcej bakterie niż każda inna szczoteczka!

POJEMNOŚĆ:  1 sztuka

DZIAŁANIE:

Foramen Szczoteczka z serii Infantil przeznaczona jest do użytku podczas codziennej higieny jamy ustnej u dzieci powyżej 5 roku życia. Główką szczoteczki Foramen posiada anatomiczny kształt, który pozwala na łatwe i dokładne czyszczenie zębów, a specjalnie wyprofilowana, kolorowa rączka szczoteczki świetnie trzyma się w dłoni - bez ryzyka wyślizgnięcia co pozwala na niczym nieograniczoną swobodę ruchów podczas czyszczenia zębów. Dodatkowo do każdej szczoteczki z serii Infantil dołączamy losowo wybrany prezent pod postacią klepsydry, bądź zegarka, które pomogą dziecku precyzyjnie odmierzyć czas przeznaczony na higienę zębów.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

20908

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.