Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Vaxol, spray do usuwania woskowiny usznej, 10 ml

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny inny

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Spray do usuwania woskowiny. Wygodny, bezpieczny i łatwy w użyciu spray Vaxol można podawać w pozycji stojącej, siedzącej, leżącej, bez skomplikowanych i czasochłonnych przygotowań. Vaxol nie wylewa się z uszu i nie trzeba ich płukać po użyciu preparatu. Aplikację Vaxolu można przeprowadzić samodzielnie w łatwy i szybki sposób.

POJEMNOŚĆ:  10 ml

DZIAŁANIE:

Vaxol – to spray do uszu dla dzieci i osób dorosłych. Jest to wygodna i skuteczna metoda oczyszczania uszu z woskowiny usznej, zmniejszająca konieczność wykonywania zabiegów płukania uszu. Vaxol pomaga również chronić uszy przed infekcjami oraz pielęgnuje skórę zewnętrznego przewodu słuchowego.

Vaxol posiada prosty i unikalny system dawkowania umożliwiający precyzyjne podanie pojedynczej, odmierzonej dawki preparatu do ucha zewnętrznego, bez ryzyka perforacji błony bębenkowej. Oliwa z oliwek zmiękcza woskowinę i delikatnie natłuszcza przewód słuchowy ułatwiając wydostanie się woskowiny na zewnątrz.

Przy stosowaniu profilaktycznym Vaxol zapobiega powstawaniu czopków woskowinowych poprzez wspieranie naturalnego procesu samooczyszczania się przewodu słuchowego. Vaxol tworzy także barierę przed przedostaniem się wody do wnętrza ucha, dzięki czemu pomaga zapobiegać rozwojowi infekcji (np. „ucho pływaka”). Oliwa z oliwek zawarta w przeparcie pielęgnuje często wysuszoną lub podrażnioną skórę zewnętrznego przewodu słuchowego.

Vaxol jest wygodny w stosowaniu, bezpieczny, skuteczny.

WSKAZANIA:

Osoby z nadmierną produkcją woskowiny usznej

Osoby z często tworzącymi się korkami woskowinowymi

Osoby ze zniekształconym lub zwężonym przewodem słuchowym zewnętrznym

Osoby z tendencją do wysychania woskowiny usznej

Osoby używające urządzeń ze słuchawkami umieszczanymi w przewodzie słuchowym zewnętrznym (np. osoby niedosłyszące, osoby używające zestawów słuchawkowych do telefonów czy innych urządzeń elektronicznych)

Osoby po zabiegach operacyjnych – tylko po konsultacji z lekarzem

Osoby uprawiające sporty wodne (np. pływanie, nurkowanie)

DAWKOWANIE:

Profilaktycznie – u osób z nadmierną produkcją bądź tendencją do zalegania i wysychania woskowiny usznej stosować 1-2 razy w tygodniu jedną dawkę w celu zmiękczenia woskowiny usznej i ułatwienia jej ewakuacji.

Przygotowanie do płukania zabiegowego uszu w celu usunięcia korków woskowinowych - podawać 1-2 dawki Vaxol dwa razy dziennie przez 4 do 5 dni przed wizytą u lekarza w celu zmiękczenia korka woskowinowego i zmniejszenia obrzęku skóry wokół korka. Przygotowanie takie pozwoli na łatwiejsze wypłukanie korków woskowinowych.

Osoby uprawiające sporty wodne – stosować 1 dawkę Vaxol do każdego przewodu słuchowego przed korzystaniem z kąpieli w basenie, jeziorze czy morzu w celu zwiększenia ochrony przed penetracją wody w głąb przewodu słuchowego zewnętrznego

SKŁAD:

100% naturalna oliwa z oliwek przygotowana według standardów farmaceutycznych

OSTRZEŻENIA:

Uczulenie na oliwę z oliwek.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

13780
4 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.