Najbliższa wysyłka

HealthLabsCare ShroomMe Lion's Mane&Chaga

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

ShroomMe Lion's Mane & Chaga Health Labs Care, 90 miarek

POJEMNOŚĆ: 90 miarek

ZASTOSOWANIE:

Lion's Mane to soplówka jeżowata. Jest to jadalny grzyb, który swoim wyglądem przypomina grzywę lwa, stąd właśnie jego nazwa. Pochodzi z tradycji dalekiego wschodu Chin i Japonii. Dzięki swoim właściwościom nootropowym, czyli takim, które poprawiają funkcję poznawcze pozytywnie wpływa na pamięć, koncentrację i uwagę. Korzystnie wpływa na pracę mózgu i może poprawić efektywność pracy. Zawiera w swoim składzie polisacharydy (beta-glukany), które stosuje się w celu podniesienia wydolności organizmu i poprawy jego funkcjonowania. Jest również źródłem hericenony, erinacyny, steroli oraz pochodnych orcynolu.

Chaga to inaczej zwany guz brzozy lub błyskoporek podkorowy. Grzyb ten występuje w różnego typu lasach i rozwija się na pniach drzew liściastych, głównie brzozie brodawkowatej i topoli osice. W swoim składzie zawiera sterolowe związku trójterpenowe oraz fitosterole. Na działanie wzmacniające, może pozytywnie wpływać na odporność i ma działanie przeciwutleniające. Dodatkowo może wspomóc w obniżaniu ciśnienia krwi.

Suplement diety ShroomMe Lion's Mane & Chaga to nie mielony grzyb, a  skoncentrowany ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej DER 15:1, co oznacza, że do wyprodukowania 1 grama ekstraktu wchodzącego w skład suplementu wykorzystano 15 gram Lion’s Mane.

W ShroomMe Lion's Mane & Chaga nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Czysty skład pozbawiony zanieczyszczeń potwierdzają badania produktów przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium J.S. Hamilton Poland.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

1 miarka (500 mg) 13 razy dziennie, jako dodatek do kawy, herbaty lub innego napoju (nie dodawać do wrzącej wody).

ShroomMe Lion's Mane & Chaga

w 3 miarkach

Ekstrakt z soplówki jeżowatej (Lion's Mane)

750mg

Ekstrakt z błyskoporka podkorowego (guz brzozy - Chaga)     

750mg

w tym polisacharydy

300mg

 

SKŁAD:

Suchy ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Bull.) Pers.) DER 15:1, suchy ekstrakt z błyskoporka podkorowego (Inonotus obliquus (Ach. ex Pers.) Pilát ) zawierający 40% polisacharydów DER 15:1, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

30501
3 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.