Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Help4Skin brodawki i kurzajki, aerozol, 50 ml

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Wyrób medyczny.

Dla dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia.

Preparat do usuwania brodawek i kurzajek metodą krioterapii z użyciem systemu VERRUKILL®. Polega na całkowitym wymrożeniu zmian do korzenia, w bardzo krótkim czasie.

Zazwyczaj jednorazowy zabieg wystarcza aby pozbyć się problemu. W przypadkach szczególnie opornych brodawek lub kurzajek konieczne będzie powtórzenie zabiegu po upływie dwóch tygodni.

Oowanie wystarcza na przeprowadzenie 12 zabiegów.

Jednorazowe aplikatory eliminują ryzyko przenoszenia wirusów.

POJEMNOŚĆ:  50ml

DZIAŁANIE:

Krioterapia przeprowadzona metodą VERRUKILL® to bezpieczny, skuteczny i praktyczny sposób usunięcia brodawek i kurzajek w warunkach domowych. Polega na całkowitym wymrożeniu zmian do korzenia, w bardzo krótkim czasie. Po zabiegu przy korzeniu brodawki pojawi się mały, niewidoczny pęcherzyk, który ułatwi jej odpadnięcie. Zamrożona kurzajka stopniowo zanika lub odpada po około 10-14 dniach. W jej miejscu pojawia się nowy, zdrowy naskórek.

Zazwyczaj jednorazowy zabieg wystarcza aby pozbyć się problemu. W przypadkach szczególnie opornych brodawek lub kurzajek konieczne będzie powtórzenie zabiegu po upływie dwóch tygodni. Kurzajki są zwykle bardziej oporne na leczenie. Konieczne może być powtórzenie zabiegu 3–4 razy w odstępach dwutygodniowych.

WSKAZANIA:

Wyrób medyczny Help4Skin przeznaczony jest do usuwania brodawek i kurzajek metodą krioterapii, dla dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia.

DAWKOWANIE:

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się ze wskazaniami opisanymi w ulotce informacyjnej.

Załóż końcówkę piankową na aplikator w górnej części pojemnika. Piankę należy wprowadzić w taki sposób, aby połowa znajdowała się wewnątrz dyszy aplikatora, a połowa na zewnątrz.

Przytrzymaj puszkę pionowo i załóż bezpieczną zatyczkę na dozownik.

Aby aktywować urządzenie, puszkę należy odwrócić do góry dnem, opierając zatyczkę uruchamiającą na stole. Jedną ręką mocno przytrzymaj zatyczkę uruchamiającą, a drugą naciskaj ją przez 1 sekundę. Po naciśnięciu dyszy słyszalne będzie syczenie: pianka zostaje nasączona zimnym płynem i urządzenie jest gotowe do usunięcia brodawki lub kurzajki. Jeśli nacisk będzie stosowany zbyt długo, może dojść do nagromadzenia płynu na dnie zatyczki. Jest to zjawisko normalne, a płyn szybko wyparuje.

Jedną ręką przytrzymaj zatyczkę uruchamiającą na stole, a drugą usuń pojemnik. Zwróć uwagę, aby nie odwrócić zatyczki.

Trzymając pojemnik w dłoni, delikatnie dotknij końcówką pianki do środkowej części brodawki lub kurzajki. Należy wywierać delikatny, ale stały nacisk, upewniając się, że pianka styka się brodawką lub kurzajką przez cały czas trwania zabiegu.

Po zabiegu należy poczekać trzy minuty, a następnie zdjąć aplikator za pomocą papierowej chusteczki. Aby uniknąć zarażenia skóry wirusem, nigdy nie wolno dotykać końcówki pianki gołymi dłońmi. Piankę należy wyrzucić po każdym zabiegu.

Po użyciu, należy upewnić się, że pionowa strzałka na zatyczce z oznaczeniem OFF jest wyrównana z trójkątnym wskaźnikiem na plastikowej podstawie dozownika pojemnika, a następnie delikatnie wcisnąć zatyczkę w celu zamknięcia.

W przypadku zabiegów w obrębie brodawek i dłoni znajdujących się na wewnętrznych powierzchniach dłoni lub stóp należy delikatnie odsunąć palce.

W przypadku wielu brodawek umiejscowionych blisko siebie w danym momencie zabieg należy wykonywać w obrębie jednej brodawki.

Zabiegi w obrębie pozostałych brodawek należy wykonywać osobno w odstępach dwutygodniowych.

Dla każdej brodawki należy użyć osobnego jednorazowego aplikatora.

SKŁAD:

Dimetyloeter i płynny propan.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować na podrażnionej lub zakażonej skórze, na skórze z ciemnymi przebarwieniami, znamionami barwnikowymi, znamionami wrodzonymi lub nietypowymi, owłosionymi naroślami podobnymi do brodawek lub kurzajek. W razie wątpliwości przed wykonaniem zabiegu należy poradzić się lekarza.

Nie stosować wyrobu w szczególnie wrażliwych obszarach skóry (twarz, podbródek, pacha, sutek, odbyt, narządy rozrodcze, usta, nos, wargi, uszy i okolice oczu).

Nie stosować w skojarzeniu z innymi preparatami przeznaczonymi do usuwania brodawek.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego

Nie używać aplikatorów ponownie.

W przypadku jednej brodawki nigdy nie nakładać wyrobu Help4Skin więcej niż 4 razy.

Pojemnik pod ciśnieniem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu.

Chronić przed światłem słonecznym.

Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50oC.

Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

W przypadku zabiegów wymrażania może dojść do przemijającego odbarwienia skóry, która stopniowo wróci do normy.

Nieprawidłowe użytkowanie produktu może doprowadzić do zbyt głębokiego zamrożenia, prowadzącego do powstania blizn i uszkodzenia znajdujących się poniżej nerwów. Nadmierne zamrożenie może doprowadzić do uszkodzenia tkanki wokół brodawki.

Nie przytrzymywać aplikatora na brodawce zwykłej dłużej niż przez 20 sekund. W przypadku kurzajek (z wyjątkiem występujących na palcach i sklepieniu stopy) nie przytrzymywać aplikatora na skórze dłużej niż przez 40 sekund.

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u pacjentów z cukrzycą lub zaburzeniami krążenia. W razie zaburzeń krążenia przed wykonaniem zabiegu należy poradzić się lekarza.

Nie stosować w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 4 lat.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

24313
2 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.