Najbliższa wysyłka

Opatrunki URGO na pęcherze mały rozmiar 6 sztuk

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
15,15 zł
Brutto

Niesterylny opatrunek hydrokoloidowy wskazany do leczenia pęcherzy.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

URGO na Pęcherze to samoprzylepne opatrunki do stosowania miejscowego na pęcherze z pogrubioną masą hydrokoloidową.

Absorbują wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną, która natychmiast łagodzi ból

Pokrywają małe pęcherze, dopasowują się do kształtu dłoni i stopy, przynosząc długotrwałą ulgę

Przyspieszają gojenie się ran po zmianach na wskutek pęcherzy

Skutecznie chronią pęcherz przed uciskiem, przynosząc długotrwałą ulgę

POJEMNOŚĆ:  6 sztuk

WSKAZANIA:

Do stosowania na pęcherze u dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia (młodsze dzieci mogą stosować ten opatrunek pod nadzorem rodziców lub osób dorosłych).

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nie przekłuwać pęcherza. 2. Niezależnie od tego, czy pęcherz został przekłuty, czy nie, należy oczyścić

pęcherz i jego okolice wodą z mydłem i zdezynfekować, używając roztworu antyseptycznego (niezawierajacego alkoholu). Osuszyć sterylnym kompresem lub pozostawić do wyschnięcia. 3. Zdjąć przezroczystą folię ochronną (strefa oznaczona strzałką). 4. Ogrzać opatrunek w dłoniach, aby ułatwic jego formowanie, i zdjac ochronna czesc ozdobna. 5. Nałozyć opatrunek tak, aby pogrubiona część środkowa znalazła się na pęcherzu. 6. Dokładnie wygładzić i przycisnąć opatrunek, aby poprawić jego przyleganie.

7. Opatrunek nie powinien pozostawać na miejscu dłużej niż przez 2–3 dni; jeśli nie odpadnie sam, należy go usunąć. Należy zmieniać opatrunek zgodnie z instrukcją użycia.

OOWANIE:

6 sztuk, rozmiar 6,1 x 2,5 cm

OSTRZEŻENIA:

Niesterylny opatrunek hydrokoloidowy wskazany do leczenia pęcherzy; jest wodoodporny przy codziennych kąpielach. - Nadaje się do samodzielnego stosowania przez dorosłych i dzieci w wieku powyżej 16 lat (młodsze dzieci mogą stosować ten opatrunek pod nadzorem rodziców lub osób dorosłych). - Nie przycinać. Produkt do jednorazowego użytku; nie zmieniać położenia juz nałożonego opatrunku, nie uzywać ponownie tego samego opatrunku (ryzyko zakażenia). - Opatrunki hydrokoloidowe w połączeniu z wysiękiem tworzą biały żel. W razie pozostania kleistych pozostałości hydrokoloidu na skórze zalecane jest namoczenie w wodzie. Warstwa klejąca zwiększy swoją objetość, straci przyczepność i odłączy się od skóry. - Nie stosować opatrunku ani nie usuwać już zastosowanego opatrunku i skonsultować się z lekarzem: - jeżeli stan pęcherza pogarsza się lub jeśli nie ma poprawy po 6 dniach leczenia, - w przypadku obecności objawów zakazenia (zaczerwienienie, ból, uczucie gorąca, obrzęk wokół rany, ropa, itp.), - w razie jakichkolwiek wątpliwosci lub dyskomfortu. - Pacjenci z cukrzycą powinni stosować opatrunki hydrokoloidowe wyłącznie pod kontrolą lekarza lub pielegniarki. - Nie używać opatrunków dłużej niż przez kolejne 30 dni. - Opatrunki należy przechowywać w oryginalnym pudełku. Nie używać po upływie terminu ważnosci (podanego na pudełku).

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

24089

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.