Najbliższa wysyłka

BELLA MAMMA, Podkłady higieniczne, 10 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
7,49 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Bardzo chłonne podkłady higieniczne Bella Mamma przeznaczone są dla kobiet w okresie połogu. Opracowane z myślą o wygodzie młodych mam, zapewniają niezbędny komfort i pomagają zachować higienę. Wkłady wykonane są z kilku warstw włókniny, a powłoczka jest miękka, przepuszcza powietrze i nie powoduje żadnych podrażnień skóry ani błon śluzowych.

POJEMNOŚĆ:  10 szt

DZIAŁANIE:

Rozmiar podkładu oraz jego szeroki wkład zapewniają skuteczną ochronę nawet w pozycji leżącej. Delikatna i miękka powłoczka nie powoduje podrażnień skóry, poczucie wyjątkowego komfortu. Testowane dermatologicznie.

WSKAZANIA:

Zdecydowanie bardziej chłonne niż tradycyjne podpaski, podkłady Bella Mamma są większe, dzięki czemu pozwalają czuć się swobodnie zarówno w pozycji leżącej, jak i podczas chodzenia. Testowane dermatologicznie podkłady higieniczne Bella Mamma idealne sprawdzają się również po zabiegach ginekologicznych, ponieważ nie podrażniają szwów i ran.

Podkłady są niezwykle miękkie i delikatne dla skóry, dlatego mogą być noszone nawet przez kobiety o skórze skłonnej do alergii i odparzeń. Właściwa cyrkulacja powietrza przyspiesza gojenie się ran i pomaga w zachowaniu higieny. Rozmiar i szerokość wkładu zapewniają skuteczną ochronę nawet w pozycji leżącej, dając duże poczucie komfortu.

Podkłady higieniczne nie posiadają paska z klejem. Polecane są zwłaszcza do stosowania z majtkami siatkowymi. Oowanie zawiera dziesięć sztuk nie owanych osobno podkładów higienicznych Bella Mamma.

Po porodzie, po zabiegach ginekologicznych. Poleca się stosowanie z majtkami siatkowymi.

DAWKOWANIE:

Podkład higieniczny Bella Mamma należy umieścić wewnątrz bielizny poporodowej. Zmieniać w miarę potrzeby. Zużyte podkłady należy zawinąć w papier lub woreczek foliowy i wyrzucić do śmieci.

OSTRZEŻENIA:

Zużytych podkładów Bella Mamma nie wolno wrzucać do toalety!

Wyrób jednorazowego użytku

Wyrób posiada Świadectwo PZH

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

17222

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.