Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Bioaron Witamina D kaps.twistoff 90kaps.

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
15,00 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Bioaron D witamina D 400 j.m. - suplement diety, który uzupełnia dietę niemowląt, dzieci i dorosłych w . Produkt przeznaczony dla niemowląt, dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

POJEMNOŚĆ:

90 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Witamina D bierze udział w wielu procesach w organizmie, m.in. wspomaga właściwy wzrost kości u dzieci. Dodatkowo wspiera pracę mięśni i siły obronne organizmu, czyli układ odpornościowy. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów, zapewnia właściwy proces podziału komórek. Witamina D bierze udział w metabolizmie wapnia i u oraz wspiera utrzymanie właściwego poziomu wapnia we krwi.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Niemowlęta: 1 kapsuła dziennie.

Dzieci powyżej 1 roku życia i osoby dorosłe: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie.

W przypadku podawania Bioaronu dzieciom do 10 lat - należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do ust, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu. Dzieci powyżej 10 lat i osoby dorosłe mogą w całości zastosować kapsułkę z odpowiednią ilością wody.

Składniki 1 kapsułka % RWS* 2 kapsułki % RWS*
Witamina D 10µg (400 j.m.) 200% 20µg (800 j.m.) 400%

* %RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

SKŁAD:

Zawartość kapsułki: olej słonecznikowy, witamina D (); otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymującą wilgoć - glicerol.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem oraz wilgocią.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

15392

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.