Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Omegamed Optima Forte, 60 kapsułek

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Zdrowie w czasie ciąży jest niezwykle ważne, a suplement diety Omegamed Optima Forte oferuje kompleksowe wsparcie dla przyszłych mam. Opracowany z myślą o kobietach w ciąży, Omegamed Optima Forte dostarcza niezbędnych składników odżywczych, które wspierają prawidłowy rozwój płodu.

Omegamed Optima Forte - suplement diety ze składnikami rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników

Omegamed Optima Forte to preparat wyróżniający się na tle innych suplementów diety. Stworzony z myślą o kobietach w ciąży, zapewnia optymalne wsparcie dzięki zawartości pięciu kluczowych składników. Omegamed Optima Forte 60 kapsułek został stworzony w konsultacji z ekspertami, co gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność.

Właściwości Omegamed Optima Forte

Omegamed Optima Forte to suplement diety, który zawiera:

  1. DHA z alg (Life’s DHA): 600 mg – wspiera prawidłowy rozwój mózgu i oczu płodu.
  2. Złożone źródło folianów ActiFolin: kwas foliowy (400 μg) + aktywna forma kwasu foliowego (400 μg) – niezbędne dla prawidłowego rozwoju cewy nerwowej.
  3. Witamina D: 2000 j.m. – wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz zdrowie kości.
  4. Jod: 200 μg – ważny dla produkcji hormonów tarczycy.
  5. Żelazo: 30 mg – niezbędne do produkcji hemoglobiny i zapobiegania anemii.

Pierwotne źródło DHA

Suplement diety Omegamed Optima Forte zawiera DHA pozyskiwany z alg Schizochytrium sp., co gwarantuje lepszy smak i zapach oraz doskonałą przyswajalność. Dzięki hodowli w kontrolowanych warunkach algi są wolne od zanieczyszczeń, takich jak dioksyny i rtęć metylowana, co sprawia, że witaminy Omegamed Optima Forte są bezpieczne dla kobiet w ciąży.

Czystość i bezpieczeństwo

DHA z Omegamed Optima Forte pochodzi z alg hodowanych poza zbiornikami morskimi, co eliminuje ryzyko kontaktu z zanieczyszczeniami środowiskowymi. Jest to szczególnie istotne dla kobiet w ciąży, które muszą unikać szkodliwych substancji.

Sprawdzona skuteczność

Badania naukowe potwierdzają, że Omegamed Optima Forte jest skuteczny i bezpieczny. Dzięki temu preparat jest idealnym wyborem dla kobiet w ciąży, które potrzebują niezawodnego wsparcia diety.

Omegamed Optima Forte 60 kapsułek to produkt, który łączy w sobie zalety bezpieczeństwa i skuteczności. Suplement nie zawiera oleju rybiego, dzięki czemu jest dobrze tolerowany i nie wywołuje mdłości, co jest istotne dla przyszłych mam.

POJEMNOŚĆ: 60 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Omegamed Optima Forte to preparat opracowany specjalnie dla kobiet w ciąży. Optymalny skład, opracowany z udziałem specjalistów zapewnia codzienną porcję składników ważnych m.in. dla prawidłowego rozwoju mózgu i oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią*.

Omegamed Optima zawiera 5 zalecanych składników dla kobiet w ciąży:

1. DHA z alg (Life’s DHA): 600 mg

2. Złożone źródło folianów ActiFolin: kwas foliowy (400 μg) + aktywna forma kwasu foliowego (400 μg)

3. Witamina D: 2000 j.m.

4. 200 μg

5. Żelazo: 30 mg

DHA zawarty w produktach Omegamed jest:

- Z pierwotnego źródła - pozyskiwany z naturalnych alg Schizochytrium sp., czyli pierwotnego, bezpiecznego źródła. Oznacza to lepszy smak i zapach oraz dobrą przyswajalność i tolerancję.

- Czysty - algi, z których pozyskiwany jest DHA są hodowane w kontrolowanych warunkach, poza zbiornikami morskimi. Oznacza to brak ryzyka kontaktu z potencjalnie niebezpiecznymi zanieczyszczeniami występującymi w naturalnym środowisku, takimi jak dioksyny, rtęć metylowana, poliowane bifenyle (PCB).

- Idealny - skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają wartościowe badania naukowe oraz tradycja stosowania. Oznacza to, że jest sprawdzony i idealnie dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających i wrażliwych na niedobory tego składnika w diecie grup konsumentów.

Omegamed Optima Forte nie zawiera oleju rybiego, dzięki czemu produkt jest dobrze tolerowany, nie potęguje mdłości.

Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Zalecana dzienna porcja – 1 tabletka Zalecana dzienna porcja – 3 kapsułki

- DHA - 600 mg

- Żelazo 30 mg (214 RWS*, 111 RDS**)

- Actifolin

- kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy) 400 µg (200% RWS*, 100% RDS**)

 

- kwas foliowy forma aktywna 400 µg (200% RWS*, 100% RDS***)

- 200 µg (133% RWS*, 100% RDS**)

- Witamina D 50 µg (2000 j.m. 1000% RWS*, 100% RDS**) SKŁAD:

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

32464
75 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.