Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Mieloguard 45 kapsułek

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety
62,85 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Mieloguard 45 kapsułek

POJEMNOŚĆ: 45 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Mieloguard to NOWA formuła z 9 aktywnymi składnikami dla prawidłowego funkcjonowania obwodowego układu nerwowego, prawidłowej pracy mięśni i zdrowia kości.

Sercem Mieloguard jest synergiczne połączenie nukleotydów pirymidynowych: urydyny i cytydyny.

Są one zaangażowane w budowę naszego DNA i RNA oraz odgrywają kluczową rolę w metabolizmie komórkowym, dostarczając energii do syntezy białek i błon komórkowych. Biorą również udział w sygnalizacji międzykomórkowej i są ważnymi kofaktorami wielu reakcji enzymatycznych.

Urydyna i cytydyna biorą udział w początkowym kształtowaniu się układu nerwowego, jak również w jego dalszym rozwoju i odbudowie. Przyczyniają się również do komunikacji między komórkami nerwowymi i regulacji aktywności neuronów.

Działanie połączenia urydyny i cytydyny uzupełniają specjalnie dobrane witaminy i magnez, które odgrywają ważną rolę w ogólnym efekcie formuły.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

1 kapsułka dziennie

1 kapsułka zawiera:

Magnez (w postaci 696,551 mg cytrynianu magnezu): 101 mg

Monofosforan urydyny (UMP) (nukleotyd): 65 mg

Witamina ?3 (nikotynamid): 10 mg

Monofosforan cytydyny (nukleotyd): 6,64 mg

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny): 6 mg

Witamina ?1 (chlorowodorek tiaminy) : 4 mg

Kwas foliowy: 600 mcg

Witamina D (cholekalcyferol): 25 mcg

Witamina B12 (cyjanokobalamina): 10 mcg

SKŁAD:

cytrynian magnezu bezwodny; kapsułka: żelatyna; urydyno-5'-fosforan sodu; substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; amid kwasu nikotynowego; 5'-monofosforan cytydyny; chlorowodorek pirydoksyny; cholekalcyferol 0,25% (maltodekstryna, skrobia modyfikowana, olej roślinny, cukier, naturalna witamina E); chlorowodorek tiaminy; kwas pteroilomonoglutaminowy; cyjanokobalamina.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

30715
42 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.