Najbliższa wysyłka

Espumisan MAX 20 kaps.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Do stosowania w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów. 

POJEMNOŚĆ: 20 kapsułek 

DZIAŁANIE: 

Espumisan Max to wyrób medyczny zawierający symetykon, substancję posiadającą właściwości zmniejszające powstawanie gazów. Substancja czynna symetykon rozpuszcza pianę obecną w przewodzie pokarmowym działając w sposób czysto fizyczny. Symetykon jest biologicznie i chemicznie całkowicie nieaktywny, w związku z tym można go stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Espumisan Max nie zawiera cukru i może być stosowany u osób cierpiących na cukrzycę. 

WSKAZANIA: 

W leczeniu objawowym zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w przewodzie pokarmowym np. wzdęć, ucisku i uczucia pełności. W przygotowaniu pacjentów do badań diagnostycznych np. radiologicznych, ultrasonograficznych i endoskopii. 

DAWKOWANIE: 

Dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia powinni przyjmować 1 kapsułkę w trakcie lub po posiłku. Kapsułki należy połykać bez rozgryzania popijając odpowiednią ilością płynu (np. 1 szklanka wody). 

SKŁAD: 

Symetykon 140 mg oraz inne składniki: żelatyna, glicerol 85%, żółcień chinolinowa, czerwony tlenek żelaza 

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 


13566
2 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.