Najbliższa wysyłka

EASYGO Kwas hialuronowy żel dostawowy 1amp

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
  • 1 amp.-strz.a 2ml (+2 igł.)
210,90 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

Wyrób medyczny do wstrzyknięć na bazie kwasu hialuronowego w strzykawce. Kwas hialuronowy jest polisacharydem będącym ważnym składnikiem skóry i tkanki łącznej. EASYGO jest w postaci żelu. Jest sterylnym, wolnym od pirogenów, bezbarwnym i przejrzystym kwasem hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego o odpowienim wskaźniku pH. 

POJEMNOŚĆ:

1 ampułka

DZIAŁANIE:

Produkt EASYGO jest przeznaczony do wstrzykiwań dostawowych celem czasowego odtworzenia wiskoelastyczności płynu stawowego w przypadku problemów powstałych na skutek urazów bądź choroby zwyrodnieniowej.

WSKAZANIA:

Do wstrzykiwań dostawowych celem czasowego odtworzenia wiskoelastyczności płynu stawowego, w przypadku problemów powstałych na skutek urazów bądź choroby zwyrodnieniowej.

DAWKOWANIE:

Żel powinien być podawany wyłącznie przez wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych z iniekcji dostawowych lekarzy, podanie preparatu może być wyłącznie dostawowe.

SKŁAD:

Substancja czynna: hialuronian sodu; substancje pomocnicze: kwas bursztynowy, bursztynian sodu, ek sodu, woda do wstrzyknięć.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie podawać osobom, u których było prowadzone leczenie przeciwzakrzepowe lub trombilityczne w okresie ostatnich 2 tygodni, u których stwierdza się objawy infekcji bakteryjnej lub wirusowej. Nie stosować u osób poniżej 18. roku życia, kobiet ciężarnych i karmiących piersią. Nie stosować w okolicy chorobowych zmian skórnych.

Przechowywać w temperaturze 15-25 st. Celsjusza. 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

24770

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.