Najbliższa wysyłka

SUTRICON Q Spray na blizny, 100ml

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Kosmetyk

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

SUTRICON Q Spray na blizny, 100ml

POJEMNOŚĆ:  100 ml

DZIAŁANIE:

Sutricon Q jest specjalistycznym preparatem do postępowania estetycznego we wszystkich rodzajach blizn: pooperacyjnych, pourazowych, pooparzeniowych, jak również po peelingach chemicznych i zabiegach z użyciem lasera.

Wartość funkcjonalna została uzyskana, dzięki kombinacji aktywnych składników (kwercetyna, silikon, alantoina) zapewniających optymalne nawilżanie i wzmocnienie procesów naprawczych skóry. Synergistyczny mechanizm działania zapewnia tkance blizny kompleksową pielęgnację i ochronę.

Sutricon Q redukuje zaczerwienie, poprawia wygląd blizny i niweluje uczucie ciągnięcia i napięcia blizny. Spray zapewnia suche, matowe wykończenie, a systematyczna aplikacja połączona z delikatnym masażem zwiększa efektywność działania. Bezzapachowa, transparentna formuła sprayu silikonowego z kwercetyną do pielęgnacji blizn.

DAWKOWANIE:

Stosowanie sprayu Sutricon Q powinno rozpocząć się po całkowitym zagojeniu się rany.

Przed pierwszym użyciem usunąć plombę zabezpieczającą (z napisem REMOVE) znajdującą się na dozowniku. Ustawić aplikator w odpowiedniej pozycji i wstrząsnąć oowaniem.

Aplikować na czystą i osuszoną skórę w odległości 10-15 cm.

Starannie spryskać bliznę wzdłuż jej całej długości, bez pozostawiania wolnych miejsc w obrębie blizny, w razie potrzeby rozsmarować.

Pozostawić do wyschnięcia na okres 3-4 minut.

Jeżeli spray nie wysycha lub została użyta zbyt duża ilość należy usunąć jego nadmiar i pozostawić do wyschnięcia.

Stosować nie rzadziej, niż 2 razy dziennie, rano i wieczorem.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować na  uszkodzą skórę. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Nie są znane interakcje z innymi produktami. W przypadku wystąpienia podrażnienia i/lub reakcji alergicznej należy zaprzestać stosowania produktu.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

30020
24 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.