Najbliższa wysyłka

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie 10 ml, afty

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
23,68 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie został specjalnie opracowany, by zmniejszać dyskomfort i ból spowodowany ząbkowaniem u dzieci. Ze względu na wyjątkowe cechy i właściwości żel pomaga przetrwać ząbkowanie Twojemu dziecku i zapewnia skuteczne uśmierzanie nieprzyjemnych objawów z tym związanych. Jego naturalne składniki pomagają zmniejszyć ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie jest przezroczystym, lepkim żelem, który tworzy niewidoczną, bioadhezyjną warstwę chroniącą dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu – wywołanych ząbkowaniem.

Specjalnie przygotowany aplikator z silikonową szczoteczką pozwala na higieniczne i precyzyjne nakładanie żelu na podrażnione dziąsła.

Miękkie, silikonowe wypustki delikatnie masują dziąsła, dodatkowo przyjemnie łagodzą dyskomfort i ból.

POJEMNOŚĆ: 10 ml

DZIAŁANIE:

Anaftin Baby szybko tworzy niewidoczną warstwę, która chroni dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu. Zawiera naturalne składniki, które pomagają zmniejszyć ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc. Aplikator z silikonowymi wypustkami łagodnie masuje dziąsła, zmniejszając dyskomfort i objawy związane z ząbkowaniem. Nie wywołuje uczucia pieczenia po nałożeniu oraz ma przyjemny bananowy smak.

SPOSÓB UŻYCIA:

na aplikator należy nałożyć ilość żelu wystarczającą do pokrycia zmienionej okolicy, a następnie delikatnie masować dziąsła. Najlepiej stosować po posiłku i przed snem, aby umożliwić wytworzenie się warstwy ochronnej i uzyskać jak najdłuższą ulgę w bólu małego pacjenta. Stosować tak często, jak to konieczne. Usuwać każdą pozostałą po użyciu ilość żelu, która mogłaby utrudnić ponowną jego aplikację. Zakręcać po każdym użyciu.

SKŁAD:

poliwinylopirolidon (PVP), maltodekstryna, glikol propylenowy, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), guma ksantanowa, aromat, sorbinian potasu, sodu, wersenian disodu (EDTA), hialuronian sodu, ksylitol, ek cetylpirydyny, kwas glicyryzynowy, szafran uprawny (Crocus sativus), woda

PRZECIWWSKAZANIA:

 u pacjentów z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników.

OSTRZEŻENIA:

Każda tubka produktu Anaftin Baby Żel na ząbkowanie powinna być stosowana tylko przez jednego pacjenta, aby uniknąć zanieczyszczenia aplikatora i żelu.

Produkt może nakładać jedynie osoba dorosła.  

Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy aplikator nie jest zużyty lub przedziurawiony, a w czasie aplikacji żelu należy zwrócić uwagę, czy żadna z części aplikatora nie uległa przez przypadek odłączeniu.

W przypadku zużycia lub odłączenia należy zaprzestać stosowania aplikatora.

Nie należy próbować przyłączać odłączonej części.

Należy zaprzestać stosowania aplikatora po zużyciu całej tubki żelu.

Nie należy używać produktu po upłynięciu daty ważności lub w przypadku, gdy tubka jest uszkodzona lub nieszczelna.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródła ciepła.

Nie zamrażać.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

19584

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.